Zarząd ROD „Pod Dębem” ma zaszczyt zaprosić wszystkich Działkowców na uroczystość uhonorowania naszego wieloletniego Prezesa, Pana Stanisława Wójcika, tytułem „Honorowego Prezesa”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę,
13 czerwca 2026 roku, o godzinie 13:00
pod Dębem w centralnej części ogrodu.
Będzie to doskonała okazja, aby wspólnie podziękować Panu Stanisławowi za lata pracy i zaangażowania na rzecz naszego Ogrodu.
Serdecznie zapraszamy!

